لیگ فوتبال
لیگ فوتسال
سایتهای مرتبط
Print Friendly, PDF & Email

هفدهمین همایش هم اندیشی روسای هیات های فوتبال

تاریخ: ۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۵     کد خبر: [ 5218 ]     بازدید: [ 734 ]     موضوع: [ اخبار و اطلاعیه , روابط عمومی ]


هفدهمین همایش هم اندیشی روسای هیات های فوتبال شهرستانها و حوزه های استان به میزبانی هیات فوتبال لواسان و با حضور عباس زواره رئیس و مسلم عسگری دبیر هیات فوتبال جنوب شرق برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، هفدهمین همایش هم اندیشی روسای هیات های فوتبال شهرستانها و حوزه های استان تهران به میزبانی هیات فوتبال لواسان با حضور روسای هیات ها و نواب رییس بانوان و دیگر اعضا اجرایی هیات فوتبال و همچنین با حضور دکتر شیرازی رئیس هیأت فوتبال استان تهران، سرکار خانم هاشمی نائب رئیس، رضا عابدینی دبیر هیأت فوتبال و دیگر مسوولین کمیته ها و دپارتمان های هیات استان در محل بخشداری لواسان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، فتاحی رییس هیات فوتبال لواسان ضمن خوش آمد گویی به حاضران، درباره ی برنامه آینده فوتبال لواسان و توسعه آن سخنرانی نمود.

در ادامه برنامه تیموری مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، اهداف هفدهمین همایش را برای حضار تشریح کرد و از مدیران روابط عمومی هیات ها خواست تا اطلاعات در آمار و اخبار خود را به صورت روزانه در سایت خود منعکس نمایند. در ادامه سرکار خانم هاشمی نایب رییس هیات فوتبال ضمن تقدیر از حضور نواب رییس بانوان از همایش هم اندیشی در مورد برنامه سال جاری بانوان مواردی را مطرح کردند.

در پایان این همایش دکتر شیرازی ضمن جمع بندی نکات مهم ذیل را به اطلاع روسای هیات ها رساند:

۱- بنا به ابلاغ فدراسیون فوتبال در فصل جدید مسابقات تمامی بازیکنان باید پس از پشت سر گذاشتن تست ها پزشکی مرتبط گواهی سلامت دریافت و در آخر به مسوولین کمیته های مسابقات هیات های حوزه ها و شهرستانها ارائه نمایند.

۲- کمیته مسابقات هیات فوتبال پس از رویت گواهی پزشکی و دریافت آن کارت شرکت در مسابقات را صادر نمایند.

۳- هیات ها عملکرد ماهانه خود را به صورت بولتن در لوح فشرده به هیات فوتبال استان ارایه نمایند.

۴- بعضا مشاهده  و گزارش شده که در بعضی از حوزه ها مسابقات در زمین های غیر استاندارد و بازی ها کمتر از ۹۰ دقیقه برگزار میشود که این خلاف  مقررات است.

۵- به هیچ عنوان در ماه مبارک رمضان در هیچ رده سنی مسابقات برگزار نشود. در صورت وجود نور استاندارد بازی ها بعد از افطار برگزار شود.

۶-  هیات فوتبال استان تهران برای سومین مرتبه از سوی سازمان ملی قهرمانان، به عنوان هیات نمونه انتخاب شده که این انتخاب حاصل زحمات و کار شبانه روزی و منظم همه هیات های فوتبال در شهرستانها و حوزه ها و هیات های استان می باشد به همین منظور از همه تشکر می کنیم.

۷-در مورد استعداد یابی سال گذشته قدم های خوبی برداشته ایم که باید در سال جاری ضمن برطرف کردن نواقص آن را ادامه دهیم که برای این کار باید اسپانسرها و خانواده ها را فعالتر نماییم.

4hi1hi

2hi

برچسب ها

جدول لیگ

#نام تيمبازيتفاضلامتياز
1استقلال000
2تراکتورسازی تبریز000
3پاس همدان000

ورود اعضاء
کمیته ها

:: کمیته آموزش

:: کمیته انضباطی

:: فوتبال ملی

:: کمیته داوران

:: کمیته بانوان

:: کمیته پیشکسوتان

:: کمیته اجرایی مسابقات

:: کمیته مدارس فوتبال

:: کمیته پزشکی

:: کمیته ثبت قراردادها

:: روابط عمومی

:: فرم های اداری